Apowersoft Video Converter Studio 4.7.8 (Build 06/04/2018) Multilingual » ExSite PREMIUM
Apowersoft Video Converter Studio 4.7.8 (Build 06/04/2018) Multilingual
Apowersoft Video Converter Studio 4.7.8 (Build 06/04/2018) Multilingual
Apowersoft Video Converter Studio 4.7.8 (Build 06/04/2018) Multilingual | 51.5 Mb

Video Converter to potężny film konwerter wideo, i został zaprojektowany w stronę apowersoft. Ten konwerter wideo można konwertować Wszystkie rodzaje formatów wideo, takich jak AVI, MP4, FLV, MKV i wiele innych


On nawet konwertuje formaty audio takie jak MP3, MP2, OGG i AAC i tak dalej.
Wysoka jakość filmu wideo konwerter
konwerter wideo Studio może save 100% jakość wideo jako źródłowego pliku wideo, i utrzymania wysokiej jakości konwersji kina, takie jak 720p i 1080p.
Dodać zewnętrzne napisy i audio pliki
można dodać inne pliki audio i napisy do oryginalnego wideo, które chcesz przekonwertować. Konwerter wideo Studio obsługuje importowanie zewnętrznych plików audio i napisy.
Przydatne ustawienia napisów
to dla ciebie łatwe, aby swobodnie pobrać zewnętrzne napisy i edytować za pomocą wbudowanego edytora napisów. Obejmuje to rozmiar czcionki napisów i pozycjonowanie w wideo. Wspiera on także kilka plików językowych.
Połączyć kawałki filmów w jeden
można połączyć kilka filmów w jeden plik wideo. Jest to przydatne dla ciebie, aby oglądać wszystkie filmy, gdy strony kilka kawałków wideo z wideo online.
Różne formaty wyjściowe
konwerter wideo Studio obsługuje konwersję wszystkich wideo formatów audio. To pozwala eksportować wideo w różnych formatach. Można również dostosować ustawienia wideo, takie jak rozmiar ramki, szerokość, wysokość i prędkość transmisji podczas konwersji.
Elastyczne opcje edycji wideo
można wycinać oryginalne wideo na drobne części, jak chcesz, i przyciąć pusty krawędź pliku wideo przy użyciu funkcji przycinania. Wersja 3.0 dodaje edytor wideo, który pozwala dostosować wideo kontrastu, jasności i nasycenia.
Okna 7, 8/8.1, 10
-

DOWNLOAD
uploadgigPodobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 105  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler