Business Email and Letter Writting » ExSite PREMIUM
Business Email and Letter Writting
Dodał: LeeAndro   Data: 12-02-2019, 13:30  KURSY
Business Email and Letter Writting
Business Email and Letter Writting
MP4 | Video: AVC 1280x720 | Audio: AAC 44KHz 2ch | Duration: 39M | Lec: 12 | 209 MB
Genre: eLearning | Language: English

Dowiedz się, Jak do Jasnej, Skutecznego i Profesjonalnego Biznes-E-Maile i e-Maili

W tym Kursie dowiesz się, jak napisać, formalny business, E-Maile i listy, krótkie, jasne i w Punkt


dowiedz się, Jak do Jasnej, Skutecznego i Profesjonalnego Biznes-E-Maile i Wiadomości
Dla większości z nas E-Mail jest najbardziej rozpowszechnioną formą Komunikacji biznesowej, dlatego ważne jest, aby zrobić to dobrze. Mimo, E-Mail, w Sumie nie formalnych, takich jak e-Maile, bardziej profesjonalnie, dają dobre wyobrażenie o Tobie i Twojej Firmy.
W tym Kursie dowiesz się, jak napisać, formalny business, E-Maile i Wiadomości e-mail, krótki, jasno i na temat. Ten Kurs uczy ich Wyniki i budować lepsze Relacje z Klientami, Współpracownikami, partnerami i Klientami.
E-Mail jest środkiem Komunikacji dla większości z nas. E-Mail to bardzo dobrze, bo nie trzeba w tym samym Czasie, co i Ty, jak i Twój Rozmówca do komunikacji.
Jest jeden problem: większość z nas toną w wiadomości E-Mail. Przeciętny człowiek, za pośrednictwem poczty E-mail dla biznesu-wysyła i odbiera ponad 100 e-Maili Dziennie, według Raportu Radicati Group.
W górnej części, że wiadomości e-Mail, zbyt łatwo jest błędnie zinterpretować. Ostatnie Badania, Sendmail, wykazały, że 64% Osób, które wysyła lub otrzymuje E-Mail przyczyna przymusowego gniewu lub Pomieszania.
Ze względu na dużą Liczbę e-Maili, które wysyłamy i otrzymujemy, i, jak E-Mail jest Często nieprawidłowo interpretować, ważne jest, aby napisać list w sposób jasny i precyzyjny sposób.
W tym Kursie nauczysz się pisać jasno, sprawnie i profesjonalnie spraw, E-Maile i Wiadomości e-mail.

DOWNLOAD
filejokerPodobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 6  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler