Valkyria Chronicles 4 (2018) MULTi8-ElAmigos » ExSite PREMIUM
Valkyria Chronicles 4 (2018) MULTi8-ElAmigos
Dodał: Vanisz   Data: 1-02-2019, 16:54  GRY / PC
Valkyria Chronicles 4 (2018) MULTi8-ElAmigos


Valkyria Chronicles 4 (2018) MULTi8-ElAmigos


Opis:

Czwarta pełnoprawna odsłona serii taktycznych gier jRPG Valkyria Chronicles, osadzonych w realiach inspirowanych II wojną światową. Tym razem poznajemy losy Claude'a Wallace'a, który wraz ze swoim Oddziałem E stara się rozstrzygnąć losy konfliktu.

Historia opowiadana w czwórce została osadzona w tych samych realiach historycznych, co poprzednie części. Gracze trafiają do 1935 roku. Świat targany jest wielkim konfliktem inspirowanym II wojną światową, w którym walczą ze sobą siły Federacji Atlantyckiej (Atlantic Federation) i Imperium Wschodnioeuropejskiego (Autocratic Eastern Imperial Alliance). Szala zwycięstwa przechyla się w stronę drugiej z wymienionych stron, więc Federacja decyduje się na ostatnią deskę ratunku – operację Northern Cross. Jej celem jest przejęcie władzy w stolicy Imperium i zakończenie wojny. Na misję udaje się dowódca Claude Wallace wraz ze swoim Oddziałem E, który będzie musiał stawić czoła wielu przeciwnościom losu.

Valkyria Chronicles 4 miesza ze sobą grę RPG z turową strategią i trzecioosobową strzelanką. Nad całością czuwa znany, ale usprawniony system BLiTZ. Zabawa nie różni się w wielkim stopniu od poprzedniczek, więc walka podzielona jest na kilka elementów. Podstawowym jest tryb dowodzenia, w którym działamy wykorzystując mapę terenu, skąd możemy się przenieść bezpośrednio na pole walki, klikając na wybraną jednostkę. Teraz rozgrywka ukazywana jest z perspektywy TPP. Gracze kierują postacią, strzelają i chowają się za osłonami, ale na te czynności mają ograniczoną liczbę punktów akcji. Po ich wykorzystaniu władzę nad bohaterem przejmuje SI.

Każdy z herosów dysponuje unikalnymi zdolnościami i ma inne zastosowanie podczas walki. Np. Kai Schulen jest snajperem, Raz to żołnierz piechoty, a Riley Miller należy do nowej klasy Grenadier. Deweloperzy oddali do naszej dyspozycji również więcej możliwości otrzymywania wsparcia z pancernika czy też Last Stand, czyli specjalny, ostatni atak wykonywany tuż przed śmiercią. Wszystko to uzupełniają największe mapy w historii cyklu.

WYMAGANIA SPRZĘTOWE:

Minimalne: Intel Core i3-6100 3.7 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 650 Ti lub lepsza, 36 GB HDD, Windows 7 64-bit

ElAmigos release, game is already cracked after installation (crack by Codex). Updated till 15.10.2018 (v1.03).

Installation time with 4 threads CPU and normal HDD - 5 minutes.


Opis Uploadu:

Waga: 25.03 GB
Zawartość: .iso
Kompresja: rar
Wersja językowa: English, French, Italian, German, Spanish, Korean, Simplified Chinese, Traditional Chinese
Dane naprawcze: 0%
Brak hasła


Opis Instalacji:

1. Wypakuj.
2. Zamontuj obraz lub wypal na płytę.
3. Zainstaluj.
4. Graj.

included DLC: Expert Level Skirmishes, The Two Valkyria, Squad E to the Beach, A Captainless Squad, Decals.


Zabezpieczone linki:
Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 66  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler